HOME A NOVINKY

Vítejte na stránkách chovné stanice čínských chocholatých psů s názvem PRINCESS SHERRY. 

Hledáme milující domov pro naše štěňátka. Prosím jen vážní zájemci. Štěňátka jsou vymazlená, zvyklá na společnost lidí a ostatních čtyřnohých kamarádů. Pro více informací mě prosím kontaktujte. Zde naleznete videa štěňátek, klikni zde. Druhé video, klikni zde. Aktualizované fotky štěňátek, klikni zde.

Volného máme osrstěného pejska a naháčka. Pejsci jsou moc pěkní s mazlivou povahou :) Vyrůstají společně s námi, dostávají skvělou péči a spoustu lásky. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

 

MÁME ŠTĚŇÁTKA! Datum narození 15.11.2017. Ve vrhu je 1x HA pes, 2x PP pes, 1x HA fenka, 1x PP fenka.
Matka: Farida z Půlnočního dvora
Otec: Proud Pony U´ve Got Talent
Rasa: Čínský chocholatý pes

 

MÁME ŠTĚŇÁTKA! Datum narození 30.8.2016. Ve vrhu jsou 4 osrstění pejsci.
Matka: Farida z Půlnočního dvora
Otec: Proud Pony U´ve Got Talent
Rasa: Čínský chocholatý pes (4x male PP)

Máme štěňátka. 2 HA fenečky a 2 PP fenečky. Štěňátka se narodily 18.8.2015.

Uvík se stal otcem 3 štěňátek, klikni zde pro fotky štěňátek. Níže přikládám inzerci paní Boženy Kusé. Kontakt: e-mail epos15@seznam.cz.

"Chovatelská stanice Kalis z Třeště nabízí štěňátka čínského chocholatého psa. Nahou černou fenečku, nahého rezavého pejska a černého osrstěného pejska. Vhodní na výstavy, do chovu, do různých psích sportů, ale hlavně hodným lidem. Doklady o všech vyšetřeních, čipování a europasy, jsou samozřejmostí. K odběru od 10.12.2014."

Nabízíme krycí služby uchovněným fenkám. Pejsek Uve je uchovněn s velmi dobrým posudkem, kryje bez problému. Import ze Švédska. Všechny požadované oční testy má v pořádku.

Faridka 8.9.2013 Brno  VN2

8.9.2013 se chystám na druhou výstavu do Brna s Faridkou.

Léto 2013_Šumava

První výstava 30.6.2013 naši fenečky Faridky na MVK v Brně dopadla velmi dobře. Faridka se moc líbila a získala ocenění VN1.

Fotky našich pejsků najdete v kalendáři pro rok 2013.

Léto 2012_klikni zde_České Švýcarsko

Léto 2011