Novinky 2011

Zavítali jste na stránky chovatelské stanice
 Ruských modrých koček. Naše chovatelská stanice Kings Blue Cats se nachází v Moravskoslezském kraji.
Něco o nás naleznete v časopise: Můj pes, moje kočka. Další článek naleznete: MISS IN BLUE ALL BREED SPECIAL SHOW. 
Aportování Ruské modré kočky, klikni zde! Aportuje kocourek Césarek, odchov od kočičky Bailey.

Novinky 2009  / Novinky 2010

Novinky 2011:

Kočička Katja je již zadaná. V neděli pojede do nového domova do Prahy.

Uvolnila se jedna rezervace kočičky Katje, paní se omluvila a napsala nám, že se vyskytla situace, kdy si bohužel kočičku pořídit nemůže, tedy pro ni nepřijede. V případě zájmu o kočičku nás prosím kontaktujte. Kočička je 3x odčervená, 2x očkovaná s PP a velmi milá. Je velmi hravá a přijde na zavolání.

27.11.2011 jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy koček v Nitra. Kocourek Iskander získal Ex 1, kočička Ginger Ex 1, CAGCIB a BIV. Největší radost nám udělalo vítězství našeho odchovu kočičky Juliany Kings Blue Cats od kočičky Sweet Joy. Julinka vyhrála BEST IN SHOW nejlepší kotě 3 - 6 měsíců na výstavě.  Moc děkuji za velmi pěknou prezentaci kočičky paní Liptakové Ivetě a přeji mnoho dalších výstavních úspěchů.

O víkendu 29.-30.10.2011 jsme se zúčastnili Světové výstavy koček v Polsku, která se konala v Poznani. Výstava byla úžasná. Kapacita sálů pro vystavovatele byla velmi prostorná, byl zajištěn komfort pro všechny účastníky výstavy. Po příjezdu jsem zjistila, že jsme byli jedinými zástupci chovatelských stanic z Česka, kteří vystavovali Ruskou modrou kočku. Naše kočička Ginger se na výstavě ve své kategorii umístila na 1. místě. Ke svým úspěchům si připisuje EX 1, CAGCIB ze Světové výstavy 2011. Přikládám pár fotek k nahlédnutí.

V sobotu 22.10.2011 kočička Ginger na MVK v Ostravě získala další titul CAGCIB. Gratuluji. Po krátké pauze jsem Ginger vzala na výstavu, ať si vše oživí a připraví se na  Světovou výstavu koček v Polsku (Poznań), která probíhá 29. - 30.10.2011. Na výstavu se moc těším. Ruských modrých koček je přihlášeno 38 a to už je pěkná konkurence :)

Ruské modré koťátka z vrhu "K" k zadání. V případě zájmu nás kontaktujte.

Fotografie kocourka Jimmiho z vrhu "J".

 

Fotografie kocourka Jindry z vrhu "J".

Výstava v Bratislavě byla moc pěkná. Video, záznam z televize Markíza přikládám, klikni zde (záznam z výstavy je v čase videa 21.25 min.).

27.7.2011 jsou přidané nové fotky koťátek z vrhu J, klikněte zde. Můžete nás vidět na výstavě v Bratislavě v termínu 6.-7.8.2011.


Výstava v Brně byla velmi pěkná, kocourek Iskander prošel ověřovací třídou a obdržel svou první V1 a kočička Ginger obržela titul CAGCIB. Zítra 26.6.2011 se budeme prezentovat na výstavě psů v Brně :) Moc se těšíme :)

Můžete nás vidět na výstavě koček v Brně v sobotu 25.6.2011.

Na fotce níže je kočička Gábi. V případě otázek k novým přírůstkům, prosím volejte, otázky ráda zodpovím. Cílem pro nás je zachovat standard Ruské Modré Kočky a mít zdravé jedince s bezkonfliktní povahou. Naše kočky jsou testované a velmi pohodové :)))

Mým snem bylo zajistit rusáčkům kontrolovaný pobyt venku. Povedlo se nám vymyslet způsob, jak by si rusáčci spokojeně užívali venkovních výběhů, kdykoliv by se jim zachtělo. Sen se stal skutečností a naši rusáčci můžou plně využívat venkovního obydlí, protože jsme jim zajistili neomezený přístup přímo z prvního patra rodinného domu :)))

Dnes 7.6.2011 jsem pracovala s počítačem a neodolala jsem vyfotit naše kočičí mazlíky, kteří se uvelebili kolem mě, viz klikni na foto.

29.5.2011 se kočičce Joy & Wiktor narodili 4 kočičky a 2 kocourci. Jsou moc krásní a milí.

V neděli 29.5.2011 jsme si dovezli nového ruského modrého kocourka Ladoga´s Iskander, který je nádherný, miloučký, no prostě úžasný. Brzy vám ho představíme na některé z výstav, na které se chystáme.Naše první video :))) http://www.youtube.com/watch?v=3NuQd8SIHVk

  • 1.5.2011 jsem s kočičkou Bailey zajela na výstavu do Žiliny. Výstava byla moc pěkná a kočička získala svůj další titul CAC.
  • 29.4.2011 se těšíme z narození 3 koťátek kočičky Debie z našeho odchovu. Narodila se 1 kočička a 2 kocourci. Tentokrát byl v krytí úspěšný náš milý kocourek Cyrano. Je to jeho první vrh koťátek :)

  • 28.2.2011 se kočičce Ginger narodily 3 kočičky a 1 kocourek :)
  • 5.-6.2.2011 jsme se zúčastnili výstavy ve Viničném. Kočička Debie získala 2x CAC a tím i titul CHAMPION, gratulujeme!
  • 8.-9.1.2011 jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy koček v Ostravě, kde kočička Zinora úspěšně dokončila titul CHAMPION a kočička Debie získala svůj první CAC.
  • 17.1.2011 se těšíme z narození potomků kočičky Bailey. Narodil se kocourek a kočička. Vypadají nádherně a jsou to moc milé a hravé kočičí miminka.
  • 21.1.2011 jsem s našim chovem 5 zvířat navštívila fotoateliér. Byla to sranda. Tímto děkuji za trpělivost paní fotografky. Pár fotek se povedlo a budou zveřejněné na nové verzi webových stránek, která se připravuje.