Novinky 2010

Zavítali jste na stránky chovatelské stanice
 Ruských modrých kočekNaše chovatelská stanice Kings Blue Cats se nachází v Moravskoslezském kraji.
 
Něco o nás naleznete v časopise: Můj pes, moje kočka. Další článek naleznete: MISS IN BLUE ALL BREED SPECIAL SHOW.

Novinky 2009

Novinky 2010:

Prosím o strpení, připravuje se aktualizace webových stránek.

Příjemné prožití vánočních svátků, v novém roce mnoho štěstí a pevné zdraví přeje Pavlína Zemanová s rodinou.

 • Náš odchov kocourek Barnie byl opět úspěšný. Výhral z počtu 1500 koček krásné 2. místo v "Best of Best". Fotografii Barnieho s jeho majitelem naleznete pod textem. Kocourkovi a novým majitelům Barnieho moc gratulujeme a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci na výstavách.

z leva pod textem kočička Zinora, Sweet Joy, koťátko Elsie a Ginger

 • O víkendu 4.-5.12.2010 jsme byli na MVK v Pardubicích, kde Zinora získala svůj další titul CAC. Musím říct, že tato výstava probíhala velmi vesele, protože naše Zinorka začala mrouskat a celé posuzování si z důvodu mrouskání odzpívala.
 • Zúčastnili jsme se Mezinárodní výstavy koček v Pardubicích, kde se kočičce Zinoře 14.11.2010 podařilo získat titul CAC (4) a z Ruských modrých koček postoupila do rozstřelu. S výsledkem jsem velmi spokojená, protože nás ujistila, že máme krásnou a milou kočičku.
 • 8.10.2010 se těšíme z narození potomků kočičky Joy & Wiktor. Narodili se krásní 3 kocourci a 3 kočičky, více prosím v sekci "koťata".
 • Napsala mi chovatelka ze spřátelené chovatelské stanice Legenda Rusy, že náš odchov, kocourek Barnie Kings Blue Cats, CZ vyhrál mimo jiné ocenění na výstavě v Ufa v Rusku dvakrát BEST IN SHOW a dvakrát byl NEJLEPŠÍ V MLADÝCH! Moc nás těší výstavní úspěchy našich odchovů a budeme se těšit na další zprávy.
 • Další výstava, které se naše chovná stanice zúčastnila byla v Myślenicích, PL. Kočička Ginger získala Ex1, CACIB, BIV a tím i titul INTERNATIONAL CHAMPION a druhý den Ex1, CAGCIB, BIV a Nominaci. Kočička Debie získala 2x Ex1.
 • 19.9.2010 jsem zajela na MVK do Bratislavy, kde kočička Ginger získala titul CACIB a Debie V1 a Nominaci.
 • O víkendu jsme představili naše kočičky Debie a Zinoru na MVK v Ostravě. Mimo jiné hodnocení Ex1, BIV, Nominace, které kočičky získaly v neděli zvítězil náš odchov Debie Kings Blue Cats v BEST IN SHOW !!! Kocour Cyran získal třetí CACIB a tím i titul International Champion. Gratulujeme všem kočičkám.

 • Zúčastnili jsme se mezinárodní výstavy v Polském Těšíně, kde Cyran získal 2x CACIB a jednou NOMINACI BIS. Na další výstavu se těšíme do Ostravy 21.-22.08.2010, kde vám představíme kočičku Zinora a Debie, už se těšíme :)
 • Naši chovatelskou stanici jsme rozšířili o kočičku se jménem Zinora, pro kterou jsme si zajeli do Nizozemí: poblíž města Amsterdam. Děkujeme paní Sterrenburg za krásnou a milou kočičku. Nyní se těšíme na výstavy, které budeme absolvovat s kočičkou Zinora a naší Deisy.
 • Všechny koťátka jsou již v nových domovech, přejeme hodně štěstí a spokojených páníčků.  
 • Ginger Mój Kot, PL se umístila na 6. místě v kategorii koťat v soutěži Kočka roku 2009.
 • Doma máme stále koťátka, které vyžadují naší péči a tak jsme se rozhodli zajet na výstavu jen na jeden den. 21.03.2010 získal Cyran na MVK v Praze další CAC a tím i titul CHAMPION! Gratulujeme. Posuzovatelka paní Berta Němcová Cyrana nazvala atletem. Zaujal ji svou postavou, stříbřitou srstí a sytou barvou očí. Jen tak dále Cyranku!
 • Pořídili jsme našim rusáčkům novou kamarádku. 6.3.2010 jsme si zajeli pro Sherrynku (Čínský chocholatý pes). Je úžasná, modráčků se vůbec nebojí a nás okouzlila hned první den.

 • 30.-31.1.2010 jsme se s kocourem Cyranem zůčastnili MVK v Ostravě. Cyran získal oba dva dny CAC a v neděli také BOV a Nominaci. Výstava byl a náročná z důvodu návštěvnosti. Jsme moc rádi, že jsme se mohli setkat s tolika milovníky čtyřnohých mazlíčků :) Všechny zdravíme a těšíme se na další výstavu!